Kategoriler
Skip Navigation Links.
Dağınık mekanlar için basitleştirilmiş güvenlik yönetimi

C
yberoam Kontrollü Güvenlik Hizmeti Tedarikçileri (MSSP) ve  coğrafi olarak dağıtılan ağlara sahip işletmeleriçin merkezi görülebilirlik ve güvenlik yönetimi sunarak malware ve veri sızdırılmasına karşın yüksek koruma seviyesini sürdürmektedir.

Cyberoam Merkezi Güvenlik Çözümleri

Cyberoam’un merkezi güvenlik ve kayıt-raporlama çözümleri dağıtılan ağlar dahilinde görülebilirlik ve güvenlik sunmakta, verimliliği yükseltmekte ve yasal uygunluk gereklerinin karşılanmasına yardımcı olmaktadır

  • Cyberoam Merkez Konsolu (CCC) araçları merkezi güvenlik görülebilirliği ve kontrolleri sunarken uzak mekanlarda becerikli ve donanımlı IT işgücüne duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmak suretiyle Toplam Güvenlik Maliyetini düşürmektedir.
  • Merkezi Kayıt & Raporlama  – Cyberoam, yüksek performans için  açık kaynaklı Cyberoam iView ve Cyberoam iView araçlarına sahip merkezi kayıt ve raporlama seçenekleri sunmaktadır. 

MSSP’ler için Esnek Kontroller – CCC kayıtlar, raporlar ve uyarılar sağlamasının yanında bir web-tabanlı kumanda tablosu üzerinden dağıtılan müşteri ağlarınnn merkezi bir görünümünü sunmaktadır. MSSP’ler müşteriye-özel ilkeler yaratabilmekte ve farklı ağ topolojilerine rağmen  müşteri mekanlarına dağıtılan Cyberoam UTM’ler dahilinde güncelleme ve bakımları merkezi olarak yürütmektedir.

Merkezi Güvenlik Yönetimi – CCC şubelerde ve uzak ofislerde dağıtılan Cyberoam UTM’leri üzerinden Layer 8 kimlik-tabanlı ilkelerin işletme-çapında yürütülmesini mümkün kılmaktadır. Çoklu cihazlar merkezden uzaktan dağıtılabilir, sürümü yükseltilebilir ve bakım işlemi yapılabilir.

Sıfır- saat Koruması – Dağıtılan ağlar üzerindeki Cyberoam UTM’ler bu uzak ofisleri sıfır-saat tehditlerinden korurken, aynı zamanda işletmelerin ve MSSP’lerin çabuk tepki için CCC vasıtasıyla ilkeleri merkezi olarak yürütmesini mümkün kılmaktadır.

Basit VPN Yönetimi –IPSec ve SSL VPN tünellerinin yaratılmasını ve VPN ilkelerinin değiştirilmesini kolaylaştırırken, kumanda tablosu üzerinde gerçek-zamanlı VPN tünel durumu sağlamaktadır.

Merkezi Kayıt ve Raporlama –CCC raporlama seçeneğiyle, Cyberoam iView açık kaynak kayıt ve raporlaması yanında buna tahsis edilen Cyberoam iView araçlarıyla, kuruluşlar Layer 8 kimlik-tabanlı görülebilirlik sayesinde geniş kapsamlı kayıt, rapor ve uyarılar edinerek denetim, adli soruşturma ve yasal uyumla ilgili gereksinimleri karşılayabilmektedir.


İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.