Kategoriler
Skip Navigation Links.
Araç üstü ve özel raporlamanın esnekliği

Cyberoam Human Layer 8 kimlik tabanlı raporlama, saldırı kaynak ve hedefleri, İnternet erişimi ve bant genişliği kullanımıyla ağ ve kullanıcı faaliyetinde gerçek zamanlı görülebilirlik sunarak yüksek güvenlik ve optimal ağ performansı sağlamasının yanında kuruluşların yasal uyumluluk gereklerini karşılamasına yardımcı olmaktadır.

 

Esnek Raporlama Seçenekleri

Cyberoam gerçek zamanlı kayıt ve raporlama özelliğiyle terabyte boyunundaki kayıt bilgisi ve binlerce ağ raporunu arşivlemek suretiyle kuruluşlara esnek satın alma seçenekleri sunmaktadır

  • Geniş Kapsamlı Araç üzerinde Raporlama : Cyberoam UTM ilave yatırım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Cyberoam’ın Standart ve Abonelik özellikleriyle faaliyetini yakalanması sayesinde kullanıcı ve sistem faaliyetinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunmaktadır.

  • Açık Kaynak Kayıt ve Raporlama : Cyberoam UTM ilave yatırım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Cyberoam’ın Standart ve Abonelik özellikleriyle faaliyetini yakalanması sayesinde kullanıcı ve sistem faaliyetinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunmaktadır.

  • Özel araçlar : Cyberoam UTM ilave yatırım ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Cyberoam’ın Standart ve Abonelik özellikleriyle faaliyetini yakalanması sayesinde kullanıcı ve sistem faaliyetinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunmaktadır.

Granüler Raporlama– Cyberoam ağ etkinlikleri ve kullanıcı faaliyetiyle ilgili kimlik tabanlı bilgiyle üçüncü seviyede  kumanda tabloları ve veriye ulaşma raporları ile gerçek zamanlı grafiksel raporlama sunmaktadır. Kuruluşlar güvenlik risklerini, ağ kaynak tüketimini, personel verimliliğini ve daha fazlasını kolay bir şekilde değerlendirebilmektedir.

Sebep-Sonuç Korelasyonu – Kuruluşlar maskelenmiş tehditleri güçlük çekmeden keşfedebilmekte ve bunların sebepleriyle aralarında ilişki kurarak yüksek güvenlik seviyelerini muhafaza etmektedir.

Layer 8 Kimlik-tabanlı Raporlama – Cyberoam Human Layer 8 kimlik-tabanlı raporlama sunarak hızlı kimlik belirleme, adli soruştırmayı mümkün kılmasının yanında yasal uygunluk gereklerini de karşılamaktadır.

Yasal Uygunluk – Cyberoam, CIPA, PCI DSS, HIPAA, GLBA ve SOX düzenlemelerine uyumu kolaylaştırarak uyumluluk maliyetini düşürmekte ve denetim kayıtları ve kim ne zaman nereye erişti görülebilirliğiyle uyum yeteneğinin kolay bir şekilde gösterilmesini mümkün kılmaktadır.

Adli Soruşturma Analizi – Cyberoam kayıt ve raporlamakullanıcı ve sistem faaliyetiyle adli soruşturma analizi sunarak soruşturma maliyetini düşürmekte ve ağın çalışmama süresini ve gelecekte ortaya çıkabilecek diğer muhtemel olayları asgari seviyeye çekmekiedir.

Çoklu Rapor Program ve Formatları – Kuruluşlar PDF, Excel ve HTML ormatlarında talep üzerine, günlük ve haftalık raporlar alabilmektedir.

Web & E-posta Erişimi – Kuruluşlar dağıtık ağlar boyunca ağ faaliyetinin gerçek zamanlı geniş kapsamlı görünümü yanında liderlik ekibi ile e-posta ile paylaşılabilen raporlar için web-tabanlı ara yüz edinmektedir.İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.