Kategoriler
Skip Navigation Links.
Garantili Ağ hizmet Süresi – Bugün ve Yarın
Cyberoam UTM, Wi-Fi LAN erişimi yanında çoklu WAN linkleri, 3G, WiMAX ve IPv6 bağlantısı dahilinde garantili WAN bağlantısı sağlamakta ve ağ arızalarını önlemektedir.

Cyberoam UTM daima hazır ve aktif güvenliği, fazlalığı ve yüksek performanslı ağlarıyla garantili güvenlik ve verimlilik sunmak suretiyle ağ yavaşlamasını ve bunun sonucunda oluşabilecek mali kayıpları, müşteri kayıplarını ve şirket imajı zedelenme riskini engeller.

Çoklu WAN Linklerinden Garantili ROI – Cyberoam yük dengelemesi yaparak kuruluşların trafiği hız ve maliyet temelinde çoklu WAN linklerini optimize edecek şekilde dağıtmasını mümkün kılmaktadır. Cyberoam; kullanıcılar, kaynak IP ve protokol temeline dayanan Layer 8 Kimlik-tabanlı ilkeleri kullanarak ilke-bazlı yönlendirme yürütür. Böylece, aşırı yükü engeller, tepki zamanını düşürür ve garantili QoS sağlar. Sonuç daha düşük işletme maliyeti ve daha yüksek ROI’dir.

Link Failover: Garantili Bağlantı  – Cyberoam trafiği arızalı bir linkten çalışan bir linke çeviren otomatik link failoveri sağlamaktadır.Cyberoam çoklu test yöntemlerini kullanarak kuruluşun ağ geçidinde veya WAN linki üzerindeki yol boyunca hizmet dışı kalma olaylarını tespit etmek suretiyle bir ortağın ağında bulunan Stok Yönetimi, ERP, CRM çözümleri gibi belirli uygulamalara erişilememesi durumlarını tespit eder. IPSec ve L2TP VPN bağlantıları durumunda otomatik failover ile sürekli  güvenli uzaktan erişim sağlamaktadır .

3G-WiMAX Kablosuz WAN Bağlantısı – Cyberoam 3G and WiMAX gibi kablosuz WAN teknolojilerini destekleyerek bunların ana veya yedek link olarak yapılandırılmasını mümkün kılar ve fazlalık sağlar.  Kuruluşlar,  WWAN desteğiyle kablolu alt yapının mevcut olmayabileceği uzak mekanlarda güvenlik kazanmaktadır. 

IPv6-Ready Bağlantısı– Cyberoam  IPv6 Ready Gold Logo Sertifikalıdır ve IPv6 trafiğin tanımlama ve işleme alma kapasitesiyle gelecek bağlantı ihtiyaçlarını desteklemektedir.


İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.