Kategoriler
Skip Navigation Links.
Cyberoam Yetkili Bayi-Yetkili Çözüm Ortağı
Cyberoam UTM Ürünleri

Değer ve Performans

Cyberoam UTM  çözümleri güvenilir, hepsi bir arada güvenlik çözümleri uygun maliyet ile sunmaktadır. Zor ekonomik şartlar altında, IT bütçelerini düşürürken ağ korumasından ödün vermeyecek, birleştirilmiş güvenlik bileşenlerine sahip olmak Cyberoam   ile çok kolaydır ve değeri her zaman maliyetinin üzerinde olacaktır.
  • Düşük yönetim ve destek maliyeti – Sayısız noktadaki ürünlerinizi, merkezileştirilmiş tek noktadan zahmetsizce yönetin.
  • Düşük güncelleştirme ve değiştirme maliyetleri – Eşsiz lisanslamamız sayesinde cihazınızı değiştirmeden kapasite, performans ve güvenlik yeteneklerinizi artırabilirsiniz.
  • Düşük enerji maliyeti – Endüstri ortalamasının %70 altında güç tüketimi.
  • Yasal düzenlemelere uyumluluk – Yönetim paneliniz ile birlikte gelen araçlar size eşsiz bir ağ görünürlüğü verirken yasal uyumluluğunuzu da kanıtlıyor olacaksınız.
Derin, Özelleştirilebilir Güvenlik
Eşsiz “7 Katman” içerik denetleme teknolojimiz tam entegre güvenlik aboneliklerini kombine ederek size tam bir ağ koruması sağlar.
  • Diğer güvenlik ürünlerinin aksine Cyberoam data iletişiminin ilk 4 katmanına değil, OSI yığınındaki “yedi” katmanın tamamını korur.
  • Mimarimiz, hepsi bir arada bir çözüm sunar. Aynı zamanda koruma ve özellikler için “açma” ve “kapama” opsiyonunu size bırakarak, yönetiminizin mümkün olduğu kadar “esnek” olmasını sağlar.

İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.