Kategoriler
Skip Navigation Links.
Web-tabanlı tehditler ve veri sızıntısına karşı güvenlik

Cyberoam malware girişi, phishing, pharming, izinsiz girişler ve yetkisiz veri yüklemelerini içeren web tabanlı tehditlere karşı geniş bir güvenlik kapsamı sunmaktadır.

Web Tehditlerine Karşı Geniş Güvenlik Kapsamı - Cyberoam’un Ağ Geçidi Anti-Virus & Anti-Spyware aracı web, Anlık Mesajlaşma, HTTPS ve FTP trafiğini tarayarak yeni malwarelere karşı güvenlik sunmaktadır.

Cyberoam IPS anormal trafiği tespit ederek izinsiz giriş denemelerini tespit eder, engeller veya düşürür.

Cyberoam Web Filtrelemesi, üçüncü taraf Proxy ve tünelleme yazılımını, Google ön bellek sayfalarını, iliştirilmiş URL’leri tespit eder ve engeller, ve arama sonuçlarında zararlı web sitelerinin görüntülenmesini engellemek için  “güvenli arama” yapar..

Veri Sızıntısının Önlenmesi - Cyberoam Web Filtreleme  HTTP, HTTPS ve FTP üzerinden dosya yüklemelerini engellerken Anlık Mesajlaşma ve  Uygulama Görülebilirliği & Kontrolü IM ve P2P uygulamaları üzerinden dosya aktarımlarını engeller, veri sızıntısının önlenmesini temin eder ve  HIPAA, CIPA, PCI DSS uygunluk gereklerini karşılar.

Layer 8 Kimlik-tabanlı Kontroller - Cyberoam Web Filtreleme’nin kullanıcı, gurup, iş fonksiyonu, web kategorisi ve süre veya gün içindeki saate dayanan Layer 8 Kimlik-tabanlı surf ilkeleri yüksek seviyede esneklik ve güvenlik sunmaktadır.

Cyberoam, belirli web kategorileri için erişim programı ve süresine dayanan bant genişliği kullanılabilirliği ve veri aktarım limiti temin eden Bant Genişliği ile birlikte verimsiz siteleri engellemekten ziyade sınırlandırmaktadır.

Layer 8 Kimlik-tabanlı raporlama - Cyberoam’un araç üzerinde raporlama özelliği kullanıcı ve sistem faaliyetine görülebilirlik sunarak kuruluşların uygunluk gereklerini karşılaması, web içerik güvenliği ve verimliliğini yükseltmek için acil ve önleyici eylemlerde bulunmasını mümkün kılmaktadır. Kuruluşlar, Cyberoam raporlamasından Layer 8 Kimlik-tabanlı görülebilirliğe dayanarak telif haklarıyla korunan malzemenin yasa dışı yüklenmesini, verimsiz surf, yüksek bant genişliği tüketen yüklemeleri ve ağ saldırılarını önlemek için ilkeler yaratabilir. Girişimlerin merkezi kayıt ve raporlamagereksinimleri CCC araçları ve Cyberoam iView tarafından karşılanır.


İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.