Kategoriler
Skip Navigation Links.
E-mailler üzerinden karma tehditler ve veri sızıntısına karşı kendinizi güvende hissedin

Cyberoam geniş kapsamlı E-posta güvenliği sunarak spam, botnet, phishing, spyware ve diğerlerini içeren karma saldırılar ve çok yönlü sıfır saat tehdit biçimlerini engeller.

Cyberoam endüstri lideri  Ağ Geçidi Anti-Spam ve Ağ Geçidi Anti-Virus ve Anti-Spyware çözümleriyle kuruluşları veri, uygunluk, verimlilik ve mali risklere karşı korumaktadır. Cyberoam Ağ Geçidi Anti-Spam %98 kesinlikle ve %0.00001’den az pozitif risk sunarak önemli iş postası kayıp riskini bertaraf eder.

Sınıfının En İyisi Çözümleri Gereksiz Hale Getirir – Cyberoam tüm e-posta protokollerini – SMTP, POP3 ve IMAP – kapsayan ve pahalı sınıfının en iyisi e-posta güvenlik çözümlerine yatırım yapılması ihtiyacını bertaraf eden geniş kapsamlı e-posta güvenliği sunmaktadır. Cyberoam bir proje, çalışma gurubu veya konu hakkındaki bir anahtar sözcüğü kapsayan gelen e-postaları müdüre veya diğer belirli yetkililere yeniden yönlendirerek veya kopyalayarak e-posta yönetimini kolaylaştırmaktadır.

Virüs Çıkış Tespiti (VOD) Cyberoam’ın erken saat saldırıya açıklık boşluğunu kapatmasını ve böylece kuruluşları virüs saldırılarında sıfır saat çıkışlarından korumasını mümkün kılmaktadır.

Gerçek zamanlı Spam Tespiti – Cyberoam’ın Yinelenen Şablon Tespiti (RPD)-tabanlı teknolojisi ilk birkaç saatte en yüksek tehdit seviyesini taşıyan sıfır gün spam saldırılarına karşı gerçek zamanlı spam koruması sunar.

E-postayla Veri Sızıntısını Önler – Cyberoam, önemli iş, mali ve tasarım verilerinin sızmasını önlemek için .XLS, .EXE, .JPEG gibi önceden belirlenmiş uzantılarla Layer 8 kimlik-tabanlı ilkeler temelinde e-posta eklentilerini engeller. Ayrılan personelin e-postaları potansiyel veri sızıntısının önlenmesi amacıyla işletme ve güvenlik yöneticilerine yönlendirilir.

E-posta Karantinası – Cyberoam şüpheli spam veya virüs taşıyan e-postaları karantinaya alarak potansiyel geri kurtarma için günlük Spam Özetiyle kullanıcılara bildirimde bulunur.

Uygunluk ve Raporlama – Cyberoam’un araç üzerinde raporlama  özelliği en çok posta kullananlar, sunucular, gönderenler ve alıcıları içeren raporlarla e-posta trafiğinin gerçek zamanlı görülebilirliği yanında posta arşivleme vasıtasıyla denetim isteklerinin kolaylaştırılmasını mümkün kılmaktadır. Merkezi kayıt ve raporlarma gerekleri CCC araçları veCyberoam iView tarafından karşılanır.

Bant Genişliği Maliyetlerinde Tasarruf Sağlar – İstenmeyen e-postaların %90’ının Cyberoam tarafından Ağ Geçidi dahilinde engellenmesi bant genişliği tüketimini önemli ölçüde düşürerek ağ performansının optimizasyonunu temin eder.


İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.