Kategoriler
Skip Navigation Links.
Tehditsiz & Esnek uzaktan erişim
Cyberoam merkezi ağa izinsiz girişi ve malware girişlerini önleyerek uzak ofisler, iş için seyahat edenler, evden çalışanlar ve iş ortakları için güvenli uzaktan erişim sunmaktadır.
Esnek VPN Seçenekleri

Cyberoam, seyahat ve alt yapı harcamalarını azaltarak kesintisiz iş operasyonları, daha yüksek verimlilik ve daha düşük işletme maliyetleri temin etmek suretiyle VPN seçenekleri yelpazesiyle Her Yerde, Her Zaman, Heri Cihaz erişimi sunar.

Cyberoam UTM

  • Cyberoam UTM aracı üzerinde IPSec, L2TP, PPTP ve SSL VPN kuruluşlara uygun maliyetli, güvenli uzaktan erişim sunar.
  • Cyberoam UTM araçları üzerinde SSL VPN esnek istemcisiz VPN erişimi sunar.

Özel SSL VPN araçları

Cyberoam’ın bu araçları yüksek iş üretilen güvenli erişim gereken kuruluşlar için yüksek performans ve ölçeklenebilirlik sunmaktadır..

Cyberoam IPSec VPN uygun maliyetli mekandan-mekana uzak bağlantı ile mekandan-mekana VPN sunarak kiralanmış hatlar, Zaman Uyumsuz Aktarım Modu (ATM) ve Çerçeve Aktarımı gibi pahalı özel uzaktan erişim ağları ihtiyacını gidermektedir. Kiralanmış hatlara benzer kesintisiz uzaktan erişim sunmaktadır.

Cyberoam SSL VPN uç noktalar üzerinde önceden kurulan IPSec istemci yazılımının karmaşıklığı olmadan SSL şifreli güvenlik garantisi ile uzak kullanıcılara istemcisiz, web tabanlı erişim sağlar. Cyberoam SSL VPN, güvenlik duvarları vasıtasıyla şifreli bir SSL tüneli yaratma yeteneğiyle kullanıcılar bir müşteri veya ortağın güvenlik duvarının arkasındayken güvenlik duvarı engellemelerinin üstesinden gelir. Kullanıcılar kurum ağına bir dizi cihazla erişebilir: Her Yerde, Her Zaman, Heri Cihaz erişimli laptoplar, masa üstüler, PDA’lar, smart phone (akıllı telefonlar), ipad, iphone ve fazlası.

Layer 8 Kimlik-tabanlı Uzaktan Erişim – Cyberoam kuruluşların kullanıcı ismi ve iş gereklerine dayanan farklılaştırılmış ilkeler yaratmasını mümkün kılan Layer 8 Kimlik-tabanlı ilkeler sunar. Örnek: ortaklar için önceden belirlenmiş uygulamalara erişim, evden çalışanlara tam erişim ve fazlası, veri sızıntısı ve ağ tehditlerine maruz kalınmasının sınırlandırılması.

Tehditsiz VPN Erişim – Cyberoam’un Tehditsiz Tünelleme (TFT) teknolojisi, malware, spam, uygunsuz erişim ve izinsiz girişler açısından IPSec, L2TP, PPTP ve SSL VPN trafiğini tarayarak şirket kaynaklarını uzak cihazlarda bulunan tehditlerden korunmasını temin etmektedir.

Özel SSL VPN araçları – Banka, finans kuruluşları ve e-ticaret şirketleri Cyberoam SSL VPN araçlarını kolay yönetilebilirlik özelliğiyle yüksek performanslı ve yüksek güvenlikli uzaktan erişim için ve ağ dahilinde ve cloud üzerindeki uygulamalarda güvenli yayın sağlanması açısından ktirik öneme sahip olduğunu düşünmektedir.

Kayıt ve Raporlama – Cyberoam’un Human Layer 8 Kimlik-tabanlı kayıt ve raporlaması VPN trafiğinde geniş kapsamlı görülebilirlik sunarak güvenlik ve uygunluğu sağlamaktadır. Cyberoam, CCC araçları ve and Cyberoam iView üzerinde merkezi raporlamaya ilaveten UTM üzerinden araç-üzerinde raporlama özelliği sağlamaktadır.
İletişim Bilgileri
Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak No:4 Metrocity AVM D Blok Kat: 4 34394 Levent/İstanbul
Tel : +90 (212) 366 02 03 (PBX) Faks: +90 212 366 58 02 E-Posta: info cyberoam.net
Copyright © 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz.